Oferta

Rowery elektryczne Interbike
Rower elektryczny Gusto+
4485,00 zł

Najnowszy projekt firmy Interbike. W rowerze zastosowany został coraz popularniejszy w Europie SILNIK CENTRALNY, co przekłada się na lepsze osiągi i efektywność. Ten elektryczny rower łączy w sobie najnowocześniejszy aktualnie napęd elektryczny, elegancki wygląd, oraz rewelacyjną cenę. Okazja!

Rower elektryczny Prime+
3985,00 zł

Najnowszy projekt firmy Interbike. Łączy w sobie najwyższej jakości części elektryczne serii modeli LX, oraz nowoczesny design. Bateria została umieszczona nietypowo na ramie, pod kierownicą. Klasyka i wszystko co najlepsze – czyli rowery z napędem elektrycznym Interbike!

Rower elektryczny Canny
3885,00 zł

Najnowszy projekt firmy Interbike. Łączy w sobie najwyższej klasy części elektryczne z modeli LX, ergonomiczną i elegancką ramę, oraz przystępną cenę skorelowaną z jakością. Elektryczny rower dla każdego.

Rower elektryczny Tricycle
4785,00 zł

To e-rower TRÓJKOŁOWY, z oprzyrządowaniem elektrycznym na poziomie modeli Mistral LX. Napęd elektryczny z najwyższej półki. Ogromna radość z użytkowania nie tylko dla osób z kłopotami narządów ruchu i in., ale również dla jeżdżących na działkę lub pracy z narzędziami lub innym towarem. Ten rower sprzedajemy w całej Europie.

Rower elektryczny Mistral LX
3965,00 zł

Jest flagowym modelem Interbike, co roku udoskonalanym technicznie. Przygotowany na rynek szwajcarski; oprócz modnego kształtu ramy, posiada również części elektryczne z najwyższej półki. Dynamiczny e-rower, sprawia dużą frajdę jadącemu.

Rower elektryczny Chinook SD
3525,00 zł

Rowery elektryczne Chinook SD są podstawowym modelem serii męskiej; obecne "Solano". Od kilku lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem u naszych klientów, jako sprawdzony jakościowo i w przystępnej cenie rower elektryczny.

Rower elektryczny Solano EX
3685,00 zł

Elektryczne rowery Solano EX są inną wersją modeli LX, przygotowaną na rynek niemiecki; elegancki i nowoczesny design, dynamika, oraz wysoka, niemiecka jakość.

Rower elektryczny Bora 3
3955,00 zł

To najnowszy składak firmy INTERBIKE z oprzyrządowaniem elektrycznym jak i częściami roweru klasycznego z wysokiej półki. Bardzo dynamiczny; jazda na nim robi wrażenie. Bateria firmy Samsung o dużej pojemności 10Ah schowana dyskretnie w delikatnej
i nowoczesnej ramie. Łatwy w składaniu i idealny do każdego bagażnika. Wersja przygotowana na rynek niemiecki;

Rower elektryczny INTB-302
2150,00 zł

Najtańsze rowery z napędem elektrycznym o takiej jakości na rynku. Efektowna, retro rama i dynamiczny silnik. Idealny e-rower dla osób nie pokonujących jednorazowo dużych dystansów. Bateria 7Ah gwarantuje bezpieczny przejazd ok. 15-35km

Rower elektryczny INTB-304
2495,00 zł

Rowery elektryczne dla osób, które czują się bezpiecznie na mniejszych kołach (24”), ale nie chcą składaka. Dynamiczny silnik, do tego dobra jakość i niska cena to gwarancja idealnego zakupu.

Rower elektryczny Camino

E-rower Camino i rewelacyjna cena jak na rower elektryczny z baterią litowo-jonową. Prawdopodobnie najtańszy w Europie z taką baterią. Jest jednak problem; tak niskie ceny są skalkulowane dla zamówienia w ilości min. 200 szt. – cena 1.985zł netto, lub min. 1000 szt. – cena 1.852zł netto. Jest to przede wszystkim oferta dla sieci sklepów, eksporterów lub marketów.

Sklep internetowy (możliwość zakupu on-line) jest w trakcie modyfikacji i wdrażania

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (możliwość płatności kurierowi przy odbiorze e-roweru). Za utrudnienia przepraszamy.


E-mail: biuro@interbike.com.pl
tel/fax: 58-552-22-09
tel. kom.: 603-156-343