O nas

INTERBIKE jest od 2003 roku producentem i importerem pojazdów elektrycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Elektrycznych Rowerów. Nasze zainteresowanie e-rowerami wymusiły potrzeby współczesnego rynku. Byliśmy pionierami w propagowaniu e-rowerów w Polsce i od razu staliśmy się największym, oraz najbardziej liczącym się dostawcą rowerów elektrycznych w Polsce i prawdopodobnie Europie Środkowej. W 2007 roku rozpoczęliśmy eksport do krajów UE. Nasi klienci doceniają wysoką jakość, design, a przede wszystkim konkurencyjną cenę.

mix

Kolekcja modeli e-rowerów INTERBIKE musi robić wrażenie; jest w Polsce najbardziej różnorodna, cenowo zróżnicowana i każdy klient znajdzie dla siebie odpowiedni model. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, każdy następny nowy lub udoskonalany stary model był ulepszany technicznie i jakościowo. Co roku wprowadzamy unowocześnienia i innowacje. Część roweru klasycznego, jest na typowych i łatwo dostępnych podzespołach. Niezawodne, bezszczotkowe silniki o małych oporach, oraz wysokiej klasy, lekkie baterie litowo-jonowe Samsunga i jednocześnie oryginalny, elegancki design stwarza uczucie lekkości, elegancji a jednocześnie niezawodności.

 

mix

Wszystkie nasze e-rowery są zbudowane zgodnie z najnowszą normą Unii Europejskiej EN15194, dotyczącą rowerów elektrycznych.

Od 2012r. rozpoczęliśmy całkowicie własny montaż e-bików. I to z kilku powodów.

Poprawa jakości i montaż na terenie Unii pomogła nam zwiększyć eksport. Ponadto pozwoliło nam to odpowiedzieć na większe wymagania i oczekiwania naszych krajowych partnerów i klientów. Jest to związane z nową strategią podejścia do potrzeb klienta. Na życzenie klienta zmontujemy rower elektryczny w dowolnej konfiguracji osprzętu. Natomiast, jeśli macie Państwo rower klasyczny na którym chcielibyście wciąż jeździć, ale z napędem elektrycznym, żaden problem. Przyślemy Wam cały zestaw napędu elektrycznego do montażu własnego, ewentualnie przywożąc lub przysyłając do nas Wasz rower, odeślemy go Wam już jako elektryczny.

Interbike nie rozwijałby się tak szybko, gdyby nie pomoc naszych klientów, często potem przyjaciół, którzy niekiedy wręcz wymuszali na nas pewne rozwiązania techniczne, unowocześnianie i zmiany w naszych modelach.

Serdecznie Wam za to zaangażowanie, pomoc i doping dziękujemy.

Sklep internetowy (możliwość zakupu on-line) jest w trakcie modyfikacji i wdrażania

W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (możliwość płatności kurierowi przy odbiorze e-roweru). Za utrudnienia przepraszamy.


E-mail: biuro@interbike.com.pl
tel/fax: 58-552-22-09
tel. kom.: 603-156-343